Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

18-22/08 Nowa Sól

ARTUR BARCIŚ SHOW

ARTUR BARCIŚ SHOW

W świecie komedii

ABS – powszechnie znany, jako układ wspomagający hamowanie, jednak ten w wykonaniu Artura Barcisia wspomógł przede wszystkim niepohamowane salwy śmiechu wśród publiczności. Show przewodniczącego jury tegorocznego Solanina to pełna humoru opowieść o początkach jego kariery i kulisach aktorskiego życia.

Piątkowy występ Artura Barcisia na solaninowej scenie poderwał publikę z foteli. Owacje na stojąco zwieńczyły show wypełnione anegdotami i muzyką na żywo. Zaprezentowana piosenka o dykcji złamała niemało języków, a utwór o tremie w zabawny sposób ukazał realia sceniczne.

Artur Barciś jest powszechnie znany z seriali „Miodowe lata", „Ranczo" i „Zmiennicy". Poza tym współpracował z Adamem Hanuszkiewiczem, Jerzym Krasowskim, Andrzejem Pawłowskim i wieloma innymi. Absolwent PWSFTviT, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, reżyser teatralny, a przede wszystkim człowiek, który potrafi porwać za sobą tłumy i wywołać uśmiech na wielu twarzach.

- Rewelacyjny występ i świetna zabawa. Najbardziej podobała mi się piosenka o dykcji. Dawno się tak dobrze nie bawiłam – przyznała jedna z uczestniczek spotkania. Wszystkie występy Barcisia są w pewnym stopniu improwizowane, dlatego każdy z nich jest niepowtarzalny i unikatowy. Łączy je jedno – świetna zabawa i nieprzeciętny humor!


facebook ݬedzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker