Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

19-23/08 Nowa Sól

K.PASZKOWSKI NOWYM/STARYM DYREKTOREM

K.PASZKOWSKI NOWYM/STARYM DYREKTOREM

Szanowni Państwo! Offowcy i Solanizatorzy!

Niezależna Sól uzależnia i nie jest łatwo całkowicie odejść z projektu, który się tworzyło. Solanin Film Festiwal 2019 był organizowany pod czujnym dyrektorskim okiem Eliasza Gramonta i jestem mu bardzo wdzięczny za przejęcie obowiązków i organizację naszego festiwalu. Kolejną edycję znowu robimy razem, ale w myśl nowej solaninowej tradycji, z jednym stanowiskiem dyrektorskim.

 

Eliasz Gramont dał się wszystkim poznać jako świetny organizator i przy 12. Solanin Film Festiwal 2020 będzie pełnił funkcję Kierownika Organizacyjnego, a ja powracam na stanowisko Dyrektora Festiwalu. Dla mnie nadchodząca edycja Solanina to przede wszystkim nowe otwarcie. Nowe konkursy, większa liczba obiektów festiwalowych i nowy sposób na zarządzenie i organizację Festiwalu. Rok przerwy zapewnił mi potrzebny dystans i przyniósł świeże spojrzenie na wiele kwestii, w tym na finansowanie festiwalu.

 

Mocno wzięliśmy sobie do serca opinie twórców i festiwalowiczów i zmieniamy się na lepsze. Już teraz pracujemy, aby na święta uruchomić zgłaszanie filmów do Konkursów, solaninowy wolontariat, a z przyjściem Nowe Roku pokażemy Wam wysyp świeżych rozwiązań, którymi będziemy Was raczyć podczas 12. edycji Solanin Film Festiwal.

 

Konrad Paszkowski

Dyrektor Solanin Film Festiwal

Prezes Stowarzyszenia Solanizatorzy


facebook ݬedzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker