Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

19-23/08 Nowa Sól

EWELINA DYMEK I 12. SOLANIN

EWELINA DYMEK I 12. SOLANIN

Ewelina Dymek - ilustratorka i projektantka graficzna, ale także nowosolanka - będzie odpowiedzialna za identyfikację wizualną 12. edycji Solanin Film Festiwal 2020. Artystka stworzyła w 2014 roku portret Marka Koterskiego "Mocnego Solanina".

 

EWELINA DYMEK

Z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania ilustratorka i projektantka graficzna. Klasyczny przykład samouka, który uwielbia, gdy piękno jest użyteczne, a sztuka nie tylko dla samej sztuki. Inspiruje ją kobieca natura - jej wewnętrzna siła, sensualność i sprzeczność oraz uwielbia zagłębiać się w detalu i ekspresyjnych gestach.

Reprezentowana jest przez londyńską agencję JSR Agency, a dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu może pochwalić się w portfolio projektami m.in. dla: Bank of America, The Washington Post, Condé Nast, Kiehl's, Neutrogena, Phyto, Playboy, Vanity Fair, David Morris - The London Jeweller, Alpro, Hunter, Falconeri czy GQ.


Poza rysowaniem jest fanką mody, klimatów rodem z filmów Wes Andersona, zaczytuje się w reportażach, kupuje kolejną roślinę do domu i ćwiczy jogę. Nie lubi wystąpień publicznych, spóźniających się pociągów i rodzynek.

www.facebook.com/ewelinadmk
www.instagram.com/ewelinadmk

 

MAREK KOTERSKI AUTORSTWA E. DYMEK

Marek Koterski

 


facebook ݬedzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker