Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

23-27/08 Nowa Sól

SPOTKANIE Z MICHAŁEM KRZYWIECKIM I DAGMARĄ BRODZIAK

SPOTKANIE Z MICHAŁEM KRZYWIECKIM I DAGMARĄ BRODZIAK

Jaki jest najlepszy sposób na zdobycie wymarzonej roli aktorskiej? Zrobienie własnego filmu z własnym, autorskim scenariuszem.

W następnym kroku naszym dzisiejszym gościom - Dagmarze Brodziak i Michałowi Krzywickiemu zostało jedynie wyreżyserowanie samych siebie i w końcu odegranie napisanej tylko dla siebie roli.

Rozmowę z gośćmi poprowadził po raz kolejny Kuba Armata. Tak, jak pewnie większość widzów, tak i krytyka filmowego zaintrygował początkowo tytuł, który jak twórcy wyznali miał być swojego rodzaju trailerem do ich filmu. Rozmowa toczyła się wokół tematów takich jak autorskie projekty, wyzwania i przywileje z nimi związane, a także uczuć i emocji, które towarzyszyły twórcom zarówno podczas procesu tworzenia dzieła jak i podczas odbioru filmu przez widownię.

Aktorka, scenarzystka oraz producentka „Dnia, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę" zdradziła również co było inspiracją do stworzenia postaci Blue. Jakie trudy spotkały ją i ekipę podczas całego procesu twórczego oraz jak udało się jej okiełznać swoją naturalną energię do zagrania swojej małomównej, początkowo mocno przestraszonej, postaci.

Całe spotaknie możecie obejrzeć poniżej:

 


facebook ݬedzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker