Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

23-27/08 Nowa Sól

BILETY I KARNET

 Rezerwuj Karnet 9. Solanin

Karnet na WSZYSTKIE FESTIWALOWE PROJEKCJE i IMPREZY TOWARZYSZĄCE – 70 zł

Bilet na jeden SEANS FILMOWY/BLOK KONKURSOWY na SALI WIDOWISKOWEJ – 10 zł

Bilet na MUZYCZNE IMPREZY TOWARZYSZĄCE Z DJ – 5 zł

Bilet na SPEKTAKL SAMOSPALENIE I KONCERT ZESPOŁU ROCKOWEGO – 10 zł

Projekcje na SALI KONFERENCYJNEJ w Nowosolskim Domu Kultury i BIBLIOTECE są DARMOWE

 

Aby dokonać rezerwacji Karnetu należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ, a następnie w zakładce MOJE KONTO, wejść w dział KARNET,zarezerwować go, a następnie opłacić.

 

Rejestrując się na stronie Solanin Film Festiwal akceptujesz REGULAMIN. Rezerwując Karnet akceptujesz poniższy Regulamin. 

 

REGULAMIN KARNETU FILMOWEGO

 1. Karnet Filmowy na 9. Solanin Film Festiwal 2017 wydaje Biuro Organizacyjne znajdujące się w NOWOSOLSKIM DOMU KULTURY  ul. Józefa Piłsudskiego 49 w Nowej Soli.
 2. Karnety można odbierać od 23 sierpnia w Biurze Organizacyjnym (Nowosolski Dom Kultury, ul. Józefa Piłsudskiego 49). od godz. 12:00
 3. Karnet jest imienny i przewidziany tylko dla jednej osoby. Obsługa Festiwalu ma prawo wylegitymować Festiwalowicza poprzez sprawdzenie dowodu tożsamości.
 4. Karnet uzyskuje się przez poprawne wypełnienie formularza w zakładce KARNET, w profilu MOJE KONTO na stronie www.solanin-film.pl  oraz wpłatę kwoty w wysokości 70.00 złotych na konto Organizatora.

 5. Dane Organizatora do przelewu:

  nr konta: 02 2030 0045 1110 0000 0418 2030

  Stowarzyszenie Solanizatorzy, ul. Struga 2, 67 - 100 Nowa Sól

  tytułem: Imię i nazwisko – Karnet 9. Solanin Film Festiwal 2017

 6. Karnet można zakupić wyłącznie poprzez Rezerwacje na stronie Organizatora i dokonanie zakupy poprzez wykonanie przelewu.
 7. Liczba Karnetów wynosi 100 i jest ograniczona.
 8. Rezerwacja i sprzedaż Karnetów trwa od 12 lipca do 17 sierpnia do godz. 23:59. Sprzedaż trwa do czasu wyprzedania puli karnetów lub upływu terminu sprzedaży. Podczas trwania Festiwalu sprzedaż karnetów odbywa się w Biurze Organizacyjne. 
 9. Organizatorzy zastrzegają, że Rezerwacje, które nie zostaną opłacone w ciągu 72 godzin od czasu zarezerwowania, zostaną anulowane.
 10. Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie projekcje filmowe odbywające się w Sali Widowiskowej Nowosolskiego Domu Kultury oraz na imprezy towarzyszące w Pubie Kaflowym.
 11. Karnetowicz ma obowiązek udać się do KASY przed seansemi w godzinach od 16:00-21:00, wybrać miejsce na widowni i odebrać bilet informujący o swoim miejscu.  Na pozostałe seanse nie obowiązuje bilet.
 12. Przy zajmowaniu miejsc na widowni nie ma znaczenia kolejność złożenia rezerwacji na Karnet. Liczy się szybkość rezerwacji miejsc przed wybranym seansem. Karnetowicze mogą pobrać 3 bilety na różne seanse każdego dnia. Nie wykorzystane miejsce zostaje anulowane 10 minut przed seansem.
 13. Cena biletu na pojedynczy seans to 10 złotych. Płatne seasne odbywają się na w Sali Widowiskowej Nowosolskiego Domu Kultury – Kino Europa.
 14. PROGRAM projekcji pojawi się na stronie Festiwalu: www.solanin-film.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w PROGRAMIE podczas trwania Festiwalu. Wszelkie zmiany zostaną podane na stronie Festiwalu.
 15. Organizatorem jest Stowarzyszenie Solanizatorzy, ul. Struga 2, 67 - 100 Nowa Sól, NIP: 925 – 210 – 05 – 62.