Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

23-27/08 Nowa Sól

IMPREZY MUZYCZNE W KAFLOWYM

 

Solanin Soundsystem -  22.08.2018- godz. 22:30 - wstęp 5 zł

Solanin Soundsystem

Już na samym początku Festiwalu spróbujemy MOCNO rozruszać parkiet Kaflowego. Spodziewajcie się muzyki tanecznej - a jakże! A także jak co roku, muzycznych hitów ze świata kina. Przelecimy przez różne etapy muzycznej historii i pokażemy, że Solanin i Kaflowy to jest pozafilmowa MOC muzyczna! Za konsolę powraca weteran i pomysłodawca  SSS- HCM. Tradycyjnie zapoda zakręcone bity, a imprezę zakończy festiwalowy song oraz Solanin Combat! 10. edycja zobowiązuje, więc mamy nadzieję, że dobra zabawa nigdy się nie skończy! 

 

KONIEC PIEPRZENIA - CZAS DOSOLIĆ / 25.08.2018- godz. 22:30 - wstęp 10 zł

Koniec Pieprzenia - Czas Dosolić!

Nadchodzi pamiętna noc, na której solić będzie DJ FEEL-X (MAD CREW, SIŁAZPOKOJU). X nie jest  tutaj przypadkowy! Liczcie na mocne kawałki, dzięki którym podbijemy - zbyt krótką jak na tak słoną zabawę - noc. Tej nocy skończymy z pieprzeniem i należycie DOSOLIMY na parkiecie! Pamiętajcie to 10 SOLANIN, więc walczymy do rana. Taniec solaninowy nie powinien mieć żadnych ograniczeń! Wszystkich miłośników dobrego solenia mocno zapraszamy!

 

Impreza organizowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem P.A.R.K - Przestrzeń, Aktywność, Rekreacja, Kultura

 

Dj FEEL-XDJ FEEL-X

(MAD CREW, SIŁAZPOKOJU)

DJ FEEL-X na scenie muzycznej jest już od 1995 roku. Wodnik, urodzony w Lublinie, w 1978, pochodzi z Końskich a mieszka w Tychach. Jest właścicielem firmy Siła-Z-Pokoju Version Records.

 

Wydawcą tytułów takich jak:

- Geto Blasta „Czasem Myślę Sobie (Aerobik) / Własnym Ogniem" (12'' vinyl),
- GrubSon „Siła-Z-Pokoju Mixtape Vol. 1",
- Silesian Soundsystem „Moje Miejsce",
- Jahbestin „Dziki Mixtape",
- Ceen & CHV „Like Dancehall",
- DJ Wojak „Elektroduch",
- Jaroz Beatz „Jaroz Beatz",
- Grzana „Czlowiek z Szafy",
- Ematei Duch „Cięty Język",
- Aicha „Magija",
- Miraho „Rebelia Świadomości" (2CD),
- Ignatz I „Dobrze Będzie".
- Wienzo & Magia (SCZ FAMILIA) "Prometeusz"
- Zigmonty "Posiłki"
- Generacja Lunatyków "Więcej Mocy"
- Kynio "Kilkanaście lat"
- eSWu "Wagabunda"
- Ignatz I "Znowu w transie"

 

W 1995 roku współzałożyciel MAD CREW. Jako DJ współpracował ze Wzgórzem Ya-Pa-3, Kazikiem, Kultem Kazikiem Na, Żywo, Kapelą Ze Wsi Warszawa, Los Pierdols, Gutkiem, Wojtasem, DonGuralEsko, Kalim i wieloma innymi znakomitymi wykonawcami z Polski i ze świata. Współtworzył Baku Baku To Jest Skład i legendarną grupę Kaliber 44. Ma własne studio nagraniowe SZPVRec STUDIO, w którym od 2010 roku tworzy swoje kompozycje jak i realizuje nagrania wielu znanych i mniej znanych wokalistów i muzyków. Współpracuje i promuje marki ubraniowe firm: Intruz Clothing, Stoprocent, pracując potajemnie nad własną. Lata temu całe, spontanicznie prowadził audycję radiową „Stacja Dysków" wraz ze swoim, świętej pamięci przyjacielem RENKIEM. Obecnie wraz z ekipą z labelu SZPVRec w internetowym radiu, czasami grywa swoją autorską audycję pt „Rezydencja X'a". Chwilową radiową karierę przedkłada jednak zawsze, ponad wszystkie dotychczasowe marzenia o pracy. DJ FEEL-X gra imprezy klubowe jak i szereg eventów związanych z klubową kulturą DJ. Prowadzi własne warsztaty studyjno-DJskie. Zajmuje się grafiką i realizacją video. Pasją X'a jest również graffiti, któremu poświęca ciepłe dni w roku, organizując i realizując program „Odnawiamy Osiedla Przez Graffiti". HIP HOP'em zainteresował się we wczesnych latach 90 kiedy to uczęszczał do szkoły średniej w USA. Po powrocie muzyka i kultura ta na stałe zagościły w jego życiu. Wierny idei samorealizacji i kształcenia się, otwarty na odmienne style muzyczne, życiowy i doświadczony producent, DJ, realizator i animator kultury, która jest jego życiem. A na koncie ponad 125 wydawnictw, w których wziął udział.

 

Obecnie jest DJem składu GADABIT, który właśnie kończy pracę nad swoją 3 studyjną płytą.