Facebook  Twitter  Google+  YouTube  Photo  Kontakt

23-27/08 Nowa Sól

NOWOSOLSKA GALERIA BEZDOMNA 2017

Galeria Bezdomna 2017

Galeria Bezdomna po raz kolejny zawita do Nowej Soli! Ponownie swoje prace będziecie mogli zaprezentować w jednym z budynków na terenie DOZAMETU. Zachęcamy wszystkich artystów do prezentacji swoich prac, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności.

 

Galeria Bezdomna to wspaniała i niepowtarzalna wystawa, która nigdy nie ma swojego stałego miejsca. Pojawia się zazwyczaj w opuszczonych kamienicach, magazynach czy halach w ciągu zaledwie jednego wieczora, działa przez kilka dni i znika, by za kilka miesięcy otworzyć się w innej lokalizacji, w innym mieście, a nawet w innym kraju.

 Nowosolska Galeria Bezdomna 2016 - Nowa Sól

W ciągu tych kilku dni wszyscy pasjonaci fotografii, grafiki, malarstwa, a nawet rzeźby mogą pokazać na wystawie co tylko chcą w dowolnej formie. Nie ma nakazów ani zakazów – każdy sam odpowiada za treść swoich prac i sposób ich eksponowania. Historia Galerii Bezdomnej sięga 2002 roku i właśnie wtedy Tomek Sikora i Andrzej Świetlik zaprosili po raz pierwszy, wszystkich pasjonatów fotografii do wystawienia swoich zdjęć publicznie. W Nowej Soli Galeria jest organizowana po raz piąty.

 

Dziś, my Was namawiamy do pokazania swoich prac w Galerii Bezdomnej - jak zwykla pełna NIEZALEŻNOŚĆ! 

  

W dniach 21-27.08.2017 Galeria Bezdomna ponownie zawita w Nowej Soli. Wszystkich chętnych zachęcamy do prezentacji swoich prac.

 

Nowosolska Galeria Bezdomna 2016 - Nowa Sól

 

Wernisaż odbędzie się 25.08.2017 
Zakłady DOZAMET
Budynek Modelarnia Drzewna
ul. Piłsudskiego 40

 

Kontakt do koordynatora Galerii Bezdomnej:

Jakub Orliński

E-mail: orlinski.jakub@gmail.com